خريد خريد .

خريد

مديريت ريسك اعتباري با بكارگيري مدل هاي تصميم گيري


 

استعلام بانكياعتبار سنجي شايد يكي از مهم ترين بخش هاي شراكت در دنياي امروز باشد. در زمان هاي قديم، قول كلامي ادله ي محكمي بود بر خوش حساب بودن فرد اما در دنياي امروز بهتر است كه تمامي وضعيت مالي فرد را بدانيد تا در صورت شراكت و ... دچار مشكل نشويد. شما ميتوانيد با اين كار در واقع مديريت ريسك اعتباري را انجام دهيد. اين مديريت را ميتوانيد با بكارگيري راه هاي بسياري از جمله اعتبار سنجي ايجاد كنيد. اگر شما به عنوان فردي كه ميخواهد مديريت مالي خود را بررسي كنيد اعتبار سنجي را انجام ندهيد و از آن غافل شويد ممكن است كه در آينده دچار مشكل شويد.

آيا اعتبارسنجي ريسك حاصل از معاملات را كاهش مي دهد؟

اعتبار سنجي در واقع يكي از راه هايي است كه شما ميتوانيد توسط آن ريسك ناشي از معاملات بسياري را كاهش دهيد. شايد تصور كنيد كه ميتوانيد اين كار را از طريق انجام اقدامات ديگر نيز مورد بررسي كنيد اما هيچ يك از آنها مانند بررسي پيشينه اعتباري يك فرد به شما كمك نخواهند كرد. شما ميتوانيد از سامانه جامع استعلام بانكي استفاده كنيد تا هر آنچه كه لازم است از پيشينه اعتباري يك فرد بدانيد. البته نكته اي كه بايد به آن دقت كنيد اين است كه براي استفاده از اين سامانه شما بايد به طور حتم شماره ملي و همچنين شماره همراه منطبق با كد ملي فرد و رضايت او را داشته باشيد.

 

نحوه ساز و كار اعتبار سنجي آنلاين اينگونه است كه شما ميتوانيد حتي استعلام معوقات بانكي را نيز انجام دهيد. اين كار شايد در ابتدا به نظر شما غيرممكن باشد اما شما با گذشت زمان خواهيد فهميد كه ميتوانيد اين كار را به راحتي و با استفاده از سامانه هاي آنلاين انجام دهيد. اين سامانه كه شامل وبسايت و همچنين اپليكيشن آيس مي شود كه شما ميتوانيد از طريق آن ها به راحتي اقدام به استعلام آنلاين و اعتبارسنجي آنلاين كنيد.

شما در اين روش، وارد سامانه مي شود و سپس با وارد كردن شماره ملي و شماره تلفن همراه تمامي پيشينه مالي و اعتباري فرد را با رضايت او مشاهده كنيد. اين فرد اگر در طي سال هاي اخير بدقولي اي از جانب مالي داشته باشد به طور كامل در اين سامانه قابل مشاهده خواهد بود و شما ميتوانيد به آساني هرآنچه كه نياز است را ببينيد و در هر موردي كه بايد اطلاعات كافي داشته باشيد. شايد تصور كنيد كه اين كار به نوعي وارد شدن به حريم شخصي افراد است اما آنچه كه بايد بدانيد اين است كه امروزه از ضررهاي بسياري به لطف اين سامانه جلوگيري شده است و شما ميتوانيد به آساني تمامي آنچه كه بايد را در مورد اين فرد بدانيد. دقت داشته باشيد كه استفاده از اين سامانه بدين معناست كه شما ميتوانيد آينده شغلي خود را با شريك خود تضمين كنيد چرا كه عده بسياري بدون هيچگونه اطلاعاتي دست به شراكتي مي زنند كه در نهايت آن ها را با مشكل روبرو خواهد كرد. با سامانه اعتبار سنجي آنلاين، آينده مالي شراكت خود را تضمين كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۳:۴۱ توسط:كيوان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :